rozvoj vnútornej rovnováhy a vhľadu

Tri ohne. Spoločné ústranie dvanástich mužov. 17. – 20. 11. 2022, Vysoké Tatry.

Toto ústranie som pripravil pri príležitosti 40. výročia mojich narodenín. Je určený špeciálne pre mužov, pretože bude venovaný uzdraveniu mužskej sily.

My všetci sme na dennej báze konfrontovaní s prejavmi zaslepenosti, nekontrolovanej agresie a prízemných chtíčov, ktoré krok za krokom vedú tento svet do záhuby. Myslím si, že väčšina týchto neduhov je, žiaľ, mužskej povahy. Dotýka sa ma to a už to viac nedokážem prehliadať.

Som presvedčený, že jednou z kľúčových úloh dnešných dní je práve uzdravenie mužského srdca.

Preto sa chcem počas tohto ústrania prihovoriť predovšetkým k vám, muži. Je najvyšší čas skrotiť démonov v nás. Tento svet neodkladne potrebuje, aby kontrolu nad našou mysľou prevzali archetypy odvážnych bojovníkov a múdrych starešinov. Tento svet nepotrebuje ďalších vojakov, ale pokoja milujúcich bojovníkov.

Počas tohto ústrania sa chcem s vami podeliť o odkaz, ktorý mi odovzdali najdôležitejšie osobnosti môjho života. Chcem s vami zdieľať myšlienky a techniky práce s mysľou, ktoré som si od nich osvojil. Pretože práve tieto nástroje boli kľúčovými v transformácií aj môjho kedysi zraneného srdca a zakalenej mysle. Pozývam vás k ohňu.