Prezenčný

Cesta muža k sebe 2024

Ročný kurz určený regenerácii mužskej sily. Štyri víkendové stretnutia, počas ktorých sa budeme venovať zdravej cieľavedomosti, autentickej životnej sPokojnosti, prehlbovaniu spokojnosti vo vzťahoch cestou rešpektujúcej komunikácie, technikám funkčného dýchania a ich významu v sebauzdravovaní a revitalizácii organizmu. Posledné víkendové stretnutie bude venované intenzívnemu tréningu všímavosti s cieľom rozvoja vyrovnanosti a vnútornej slobody.

Oheň partnerstva. Ústranie venované regenerácii mužskej sily vo vzťahu. 23. – 26. februára 2023, Za obzorom (Skýcov).

Skupinové mužské ústranie, na ktorom dokonale vypneš a načerpáš silu. Cestou meditácie vipassana, Ťa krokom za krokom povediem k tichu, ktoré je základom skutočnej vnútornej slobody. Vystúpiš nad horizont vlastných strachov, chtíčov a všetkého, čo Ti píli krv. Nahliadneš na veci z úplne novej perspektívy. Zistíš, že jedine z tohto miesta je možné veci skutočne riešiť a tvoriť tak, aby Tvoj život napĺňala autentická životná sPokojnosť.

V bezpečnom kruhu ostatných mužov sa dostane podpory čomukoľvek z toho, čo sa rozhodneš v sebe otvoriť.

Naša komunikácia je miestom, kde robíme veľa zbytočných chýb. Preto sa zľahka dotkneme aj princípov komunikácie, ktorá je konštruktívna a nenásilná zároveň. Veľmi jednoducho a stručne si vysvetlíme a vyskúšame základné princípy reči, ktorá spája.

Tri ohne. Spoločné ústranie dvanástich mužov. 17. – 20. 11. 2022, Vysoké Tatry.

Toto ústranie som pripravil pri príležitosti 40. výročia mojich narodenín. Je určený špeciálne pre mužov, pretože bude venovaný uzdraveniu mužskej sily.

My všetci sme na dennej báze konfrontovaní s prejavmi zaslepenosti, nekontrolovanej agresie a prízemných chtíčov, ktoré krok za krokom vedú tento svet do záhuby. Myslím si, že väčšina týchto neduhov je, žiaľ, mužskej povahy. Dotýka sa ma to a už to viac nedokážem prehliadať.

Som presvedčený, že jednou z kľúčových úloh dnešných dní je práve uzdravenie mužského srdca.

Preto sa chcem počas tohto ústrania prihovoriť predovšetkým k vám, muži. Je najvyšší čas skrotiť démonov v nás. Tento svet neodkladne potrebuje, aby kontrolu nad našou mysľou prevzali archetypy odvážnych bojovníkov a múdrych starešinov. Tento svet nepotrebuje ďalších vojakov, ale pokoja milujúcich bojovníkov.

Počas tohto ústrania sa chcem s vami podeliť o odkaz, ktorý mi odovzdali najdôležitejšie osobnosti môjho života. Chcem s vami zdieľať myšlienky a techniky práce s mysľou, ktoré som si od nich osvojil. Pretože práve tieto nástroje boli kľúčovými v transformácií aj môjho kedysi zraneného srdca a zakalenej mysle. Pozývam vás k ohňu.

Workshop „Rodič a dieťa“: Podpora vzťahu cez zážitok a rozvoj všímavosti

Vybudovať zdravý a funkčný vzťah so svojím dieťaťom je snom každého rodiča. Je však verejným tajomstvom, že je to obrovská výzva, ktorú nie je jednoduché ustáť. Najmä v súčasnosti, kedy čelíme návalu povinností, deadlinov, záplave informácií a všemožným tlakom. Na sobotu 11.6. sme v Kotrčinej Lúčke pri Žiline pripravili workshop vyživujúci funkčný vzťah rodiča s jeho dieťaťom.